Pokoje

STANDARD POKOI

Nasze pokoje są wygodne i nowoczesne. Komfortowe łóżka, telewizja full HD z szerokim wyborem kanałów oraz bezpłatne Wi-Fi zapewnią Państwu niezapomniany pobyt w Bydgoszczy.  Do dyspozycji Gości jest łącznie 50 pokoi: 1, 2 i 3-osobowych, przestronny apartament rodzinny oraz pokój przystosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych. Na wszystkie piętra można komfortowo dotrzeć windą.

Pokój 1-osobowy

  

Pokój z 1 łóżkiem, własną łazienkę z kabiną prysznicową i suszarką, a także biurkiem, telewizorem z full HD i dostępem do Wi-Fi.

Pokój 2-osobowy

 

Pokój dla 2 osób, z możliwością ustawienia łóżka małżeńskiego (1,8x2 m.) lub dwóch osobnych łóżek. Każdy pokój ma własną łazienkę z kabiną prysznicową i suszarką, a także biurko, telewizor z full HD i dostęp do Wi-Fi. 

Pokój 3-osobowy

Pokój dla 3 osób, z rozkładaną sofą i łóżkiem (możliwość ustawienia łóżka małżeńskiego 1,8x2m. lub dwóch osobnych). Każdy pokój ma własną łazienkę z kabiną prysznicową i suszarką, a także biurko, telewizor z full HD i dostęp do Wi-Fi.

Pokój rodzinny

Komfortowy apartament złożony z dwóch pokoi 2-osobowych i wspólnej łazienki z kabiną prysznicową. Spokojnie pomieści 4 osoby. W głównej sypialni znajduje się łóżko małżeńskie. Druga sypialnia wyposażona jest w rozkładaną sofę dla 2 osób.

Dodatkowe Informacje

Istnieje możliwość wykupienia śniadania, które serwowane jest w hotelowej restauracji.
Na życzenie rodziny z dzieckiem, możemy bezpłatne wstawić do pokoju łóżeczko turystyczne.